Pomorze Zachodnie

Szczecin to główny port morski na Pomorzu Zachodnim Znajduje się tu wiele ważnych obiektów zabytkowych najwyższej klasy jak Zamek Książąt Pomorskich, gotycka Katedra świętego Jakuba Apostoła i dom rodzinny Lotzów, Ratusz, Brama Portowa i Baszta Dziewicza. Obecnie w zamku mieści się centrum kultury, w którym są organizowane koncerty muzyczne, międzynarodowe festiwale oraz wystawy artystyczne i historyczne. Szczecin stanowi również centrum żeglarstwa, w granicach miasta znajduje się Jezioro Dąbie położone wśród lasów które jest jednym z ulubionych miejsc wielbicieli tego pięknego sportu.
Kołobrzeg
Kołobrzeg jest letniskiem i portem nad Morzem. Miasto zostało prawie doszczętnie zniszczone w czasie II wojny światowej, Stare Miasto w Kołobrzegu zostało starannie odrestaurowane. Dumą miasta jest gotycka katedra z XIV wieku. Dzielnica uzdrowiskowa Kołobrzegu ma 30 sanatoriów i szpitale uzdrowiskowe. Leczy się tu problemy mięśniowe, reumatyczne oraz choroby krążenia.
Międzyzdroje
Międzyzroje to jedno z ulubionych kąpielisk morskich Polaków i gości z całej Europy.

Walorami turystycznymi miasta są: położenie nad morzem, piaszczyste plaże, wzniesienia w Paśmie Wolińskim, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, historyczne zabudowania uzdrowiskowe i Park Zdrojowy w nadmorskiej części miasta.

Do atrakcji turystycznych Międzyzdrojów można zaliczyć:
Promenadę Gwiazd
molo o długości 395 m, będące także przystanią morską, skąd rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu,
gabinet figur woskowych Gabinet Gwiazd,
kino "Eva", otwarte w 2009 roku
obiekty Wolińskiego Parku Narodowego, w którym znajdują się: Zagroda Pokazowa Żubrów oraz Muzeum Przyrodnicze z żywymi bielikami w wolierach,
punkty widokowe: Kawcza Góra i Gosań.
Polskie Katalogi Top 100 - to spis 100 najlepszych bezpłatnych katalogów w Polsce , katalogi ezpłatne trudno jest obecnie odnależć w internecie, ponieważ w większosci katalogów nawet w rubryce katalogi darmowe w rzeczywistości mamy do czynienia z opcją bezpłatną ale po spełnieniu określonych warunków np PR=2 naszej strony. Również na naszej topliście poszczególne katalogi nie wymagają wysokiego page ranku nie mniej jednak wymagają rzetelnego opisu serwisu oraz zgodności ze standardami W3C.

Katalog Bestkatalog  jest bardzo dokładnie moderowany, co sprawia, że trafiają tu jedynie najlepsze polskie strony. W katalogu stron BestKatalog możesz głosować na wybrane przez siebie strony oraz komentować wpisy i zdobywać Besty, dzięki którym możesz zwiększyć pozycję swojej strony w rankingu. Top 10 stron z największą ilością Best wyświetlane jest na wszystkich podstronach katalogu. Katalog Stron BestKatalog posiada również możliwość sprawdzenia wskaźnika PageRank strony, ilości linków zwrotnych, rankingu Alexa oraz wielu innych statystyk, które przydadzą się przy pozycjonowaniu strony.

Katalog polskich stron internetowych - nKatalog to moderowany katalog stron, dzięki któremu zwiększysz oglądalność swojej strony www. Wszystkie wpisy są przez nas moderowane, dlatego w katalogu znajdują się tylko najlepsze polskie strony. Nie stawiamy na ilość wpisów, lecz na jakość skatalogowanych stron, duży nacisk kładziemy na wyczerpujący i unikatowy opis strony. System komentarzy i oceniania pozwala odwiedzającym wyrazić opinie o stronach znajdujących się w katalogu. Zapraszamy do dodawania stron.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW